Fatura Ödeme Merkezi Bayilik Şartları

Fatura Ödeme Merkezi Bayilik şartları :

FATURA ÖDEME YERİ

Sizden istenen belgeler ;


  • Tüzel Kişiler için İMZA SİRKÜLERİ
   Gerçek Kişiler için İMZA BEYANNAMESİ
  • VERGİ LEVHASI
  • TEB Türk ekonomi bankası işletme hesabı
  • Kimlik

Fatura Ödeme Programı'nın sizlere sunduğu avantajlar;


 - Programımıza sahip olabilmek için Vergi Mükellefi olmanız yeterlidir.

Büyük indirim kampanyamız ile lisans bedelinin sadece %25 ‘ini ödüyorsunuz.

Fatura Ödeme Merkezi açmak için gerekenler:

Fatura Ödeme Merkezi açmak için gerekenlerden bahsettiğimiz bu yazıda, iş fırsatı olarak  fatura ödeme merkezi açmayı düşünenler için bilgiler bulunmakta. Ayrıca Fatura Ödeme Merkezleri hakkında bilgileri diğer yazımıza bakabilirsiniz. İşte Fatura Ödeme Merkezi açmak için gerekenler:

Fatura Ödeme Merkezi Nedir, Nasıl kurulur, Nasıl açılır? Fatura ödeme merkezi fatura ödemeleri konusunda aracılık hizmeti yapan özel kuruluşlardır. Söz konusu hizmeti sunmak için fiziki bir mekandan başka belli nitelikleri olan bir yazılım (program) da gereklidir.

Fatura Ödeme Merkezini nereye açabilirim? Fatura Ödeme Merkezini fatura ödeme konusunda sıkıntı yaşanan, bankaların veya ptt’nin yeterince bulunmadığı, insan yoğunluğunu fazla olduğu yerlere açmak daha anlamlıdır. Söz konusu iş, tamamen yeni bir yatırım olarak yapılabileceği gibi, mevcut kırtasiye, emlak bürosu, internet kafe, bakkal, market, vs. gibi işe ek gelir amaçlı da kurulabilir.

Fatura Ödeme Merkezlerinde hangi hizmetler sunulabilir? Tek bir işletmede ayrı ayrı hizmetlerin sunulması yatırımdaki riski dağıtmak anlamında yararlıdır. Fatura Ödeme Merkezlerinde Fatura Ödeme – Fatura Tahsilatı yanı sıra call shop (internet IP teknolojisi üzerinden ucuz telefon görüşmesi), ADSL ve yeni telefon başvuru, parça kontör satışı, fotokopi, otobüs uçak bileti, sigortacılık işlemleri, vs. gibi pek çok ayrı hizmet sunulabilir.

 

Fatura Ödeme Merkezi ile ilgili olarak;

Fatura Ödeme Merkezi açmak için istenenler neler?

Fatura Ödeme Merkezi açmak için gerekenler?

Fatura ödeme merkezi açmak istiyorum !

Bayilik Başvurusu için Tıklayın…